fbpx
Nieuws

Laatste kans inschrijven Oliebollentoernooi

Oliebollentoernooi

Wil je nog meedoen met het Pol Totaalbouw Oliebollentoernooi? Schrijf je dan nog snel in! Uiterlijk dit weekend kun je je nog inschrijven. Inschrijven kan uiteraard via de website. Op zaterdagochtend 8 december staat de organisatie ook klaar bij vv Zwanenburg. Je kunt je dan ter plekke inschrijven. En het leuke is, je krijgt als je je inschrijft een heerlijke oliebol! Dus loop morgen even langs en schrijf je in!

Het Pol Totaalbouw Oliebollentoernooi vindt op 29 december plaats. Overdag voor de jeugd, ’s avonds voor de senioren, veteranen en dames.

 

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven