fbpx
Nieuws

Kesbeketoernooi weer groot succes

Op woensdag 24 oktober heeft het jaarlijkse Kesbeketoernooi bij vv Zwanenburg plaats gevonden. Het toernooi wordt al jaren voor de eigen jeugd van vv Zwanenburg georganiseerd. Bijna 100 kinderen, van de allerkleinste mini’s tot aan de onder 13, hebben meegedaan. Ze speelden in teams met prachtige namen als Amsterdamse Smuluien, Dwarsliggers en Zure Bommen, geheel in lijn met het assortiment van de sponsor van het toernooi. Ieder kind heeft een aandenken ontvangen en de winnaars kregen uiteraard een beker. Na afloop kreeg iedereen lekker een patatje en een frikadel of een kroket, aangeboden door FEBO.

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven