fbpx
Nieuws

Teamfoto’s en andere leuke foto’s voor de “Wall of Fame”!

Een nieuw seizoen, nieuwe teams, oude en nieuwe leden, bekende en onbekende gezichten. Het lijkt ons leuk om van ieder team een teamfoto te ontvangen. We zullen deze foto op de website gebruiken bij de teampagina en we willen de entree van de kantine nog verder opleuken. Teamfoto’s mogen daar niet ontbreken.

Dus voor ieder team het vriendelijke verzoek: stuur je teamfoto of andere leuke foto naar foto@vvzwanenburg.nl en wij zullen zorgen dat jullie foto een mooi plaatsje krijgt! Vermeld ook even om welk team het gaat.

Je kunt, als je dat makkelijker vindt de foto ook versturen via Whatsapp.

Het liefst een foto op hoge kwaliteit zodat we hem mooi kunnen afdrukken!

Tags

Over de schrijver

Redactie

Reageer

Klik hier om te reageren

Aanmelden lid

Sponsor

Aanmelden nieuwsbrief

Aankomende evenementen

Aankomende evenementen

Archieven